Android Almanca Türkçe Sözlük

v1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz - Bedava
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 21.70 Mb
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 68

android için almanca türkçe sözlük indir

Android Almanca Türkçe Sözlük Programı Türkçe İndir

Android için Almanca Türkçe Sözlük
PONS Almanca Türkçe Sözlük for android, android işletim sistemleri için ücretsiz bir almanca türkçe sözlük uygulamasıdır.

Kurulum
İndireceğiniz dosya rar ile sıkıştırılmıştır onu önce winar ile açınız

Açılan dosyada iki klasör olacak biri com.slovoed.noreg.pons.german_turkish.58.apk (kurulum dosyası) telefonun hafıza kartına atılacak.

Diğeri ise sdcard yazan klasörü de aç ve PONS yazan klasörü aynen sdcard`a at ve apk yı dosya yöneticin ile bul aç ve kur ve güle güle kullan

etiketler: android sözlük indir, germany turkish android dictionary, apk germany turkish dictionary download

AndExplorer (Android) 1.7

AndExplorer, Android cep telefonunuzun belleğindeki ya da hafıza kartındaki dosyalara, klasörlere göz atmanızı sağlayan bir dosya yöneticisidir. Dosyaları isim, boy ya da yaratılma tarihine göre sıralayabilirsiniz. AndExplorer, cep telefonunuzdaki dosyaları kopyalayıp, yapıştırmanıza, silmenize, e-mail olarak göndermenize, klasör oluşturmanıza olanak sağlar. ZIP, GZIP ve TAR türündeki sıkıştırılmış dosyaları da AndExplorer ile açabilirsiniz.

AndExplorer (Android) 1.7 indir

Almanca Sözlük Programı İndir

Almanca Sözlük, Türkçe Almanca, Almanca Türkçe sözcük çevrimi yapan ücretsiz bir sözlük programıdır. arayüzü oldukça hoş olan program içerisinde 10.000+ kelime mevcuttur. Almanca konuşan sözlük  programı tamamen ücretsizdir.

Almanca Türkçe Sözlük Programı bir kelimenin anlamını çok detaylı göstermesi ve almanca kelimeleri sesli bir sekilde şirin bir karakter aracılıgı ile telaffuz etmesi programın en iyi özelliklerinden birisidir.
 
Almanca Konuşan Sözlük Programı Özellikleri:
– 10.000 almanca türkçe kelime,
– 10.000 türkçe almanca kelime,
– kelimeleri sesli telaffuz,
– Türkçe eş anlamlı kelimeler,
– detaylı kelime örnekleme.

Almanca Sözlük Programı indir

İcq Lite Almanca İndir

ICQ Lite Almanca ICQ Pronun hafifletilmis versiyonu olan ICQ Litein Almanca dil destekleyen surumu. ICQ Proda olan gereksiz menuler ICQ Liteda kaldirilmis. Ayrica ICQ Lite grafik bakimindan daha ustun hale gelmis. ICQ Litein bir diger avantaji ise sistemi yormamasi ve az yer kaplamasidir. ICQyu haberlesme amaciyla kullaniyorsaniz, ICQ Litei oneririz. indirturkceprogram.com Notu = ICQ Lite Almanca programini sabit diskinize indirme yaptiktan sonra sistem guvenligi icin antivirus yazilimlari ile test yapiniz. indirturkceprogram.com ICQ Lite Almanca program gelistiricisi olmadigi icin sorumluluk kabul edemez. Ayriyetten ICQ Lite Almanca yazilimi hakkinda daha detayli bilgiye ulasmak yapimcisi ile iletisime gecebilirsiniz. Program Gelistiricisi –

İcq Lite Almanca Türkçe İndir

Android Almanca Türkçe Sözlük İçin Yorum Yap