Mozilla Firefox

27
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz - Bedava
  • İşletim Sistemi Windows Tümü
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 23.4 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 119

Mozilla Firefox son sürüm indir

4.33/5, Toplam: 3 kişi

Mozilla Firefox Programı Türkçe İndir

Mozilla Firefox Program Açıklaması
Web`de gezinmeyi en iyi şekle sokmak için pek çok şahane özelliği bir araya getirdik

Mozilla Firefox`un uzun yıllardır ülkemizdeki en çok tercih edilen web tarayıcılardan birisi olduğu kesin. Tarayıcının sahip olduğu temiz ve anlaşılır arayüz, web sitelerini oldukça hızlı bir şekilde açması ve eklenti desteği sayesinde bu popülerlik daha uzun zaman kaybolmayacak gibi görünüyor. Zira piyasada güçlü alternatifleri olsa da Firefox`un kendisine bağlı bir kullanıcı kitlesi yaratmayı başardığı aşikar.

Programın içerisinde yer alan akıllıca düzenlenmiş sık kullanılanlar listelerinden tutun da gizli pencerede iz bırakmadan internet gezintisi yapmaya kadar pek çok seçenek sizin kullanmanızı bekliyor. Aynı zamanda piyasaya sürüldüğü zamanlarda sekmeli internet gezintisini ilk sunan web tarayıcısı olan Mozilla Firefox, böylece internette dolaşmak isteyenlere yenilikçi ve kolaylaştırıcı bir çözüm sunar hale gelmişti. Standart kullanıcıların yanında Firebug desteği gibi gelişmiş özellikleri sayesinde web geliştiriciler ve programcılara da yardımcı olabilen Firefox, en kaliteli web sitelerinin elde edilmesinde de pay sahibi.

En hızlı web tarayıcılardan birisi olan Firefox, reklam sekmeleri ve pencereleri gibi rahatsız edici durumların önüne geçebiliyor ve tehditler barındıran dosyalara karşı aktif bir koruma kalkanı barındırıyor. Böylece şüpheli görünen web sitelerinden indirdiğiniz dosyalar daha açılmadan size gelen uyarılar sayesinde tehdit içerdiklerini görebiliyorsunuz. Dosya indirme yöneticisi de yine diğer dosya indirme programlarına ihtiyaç duymanızı engelleyecek şekilde düzenlenmiş.

Programın sahip olduğu tema desteği sayesinde üçüncü parti geliştiriciler tarafından hazırlanan temaları da kullanabiliyor ve böylece istediğiniz Firefox görünümüne kavuşabiliyorsunuz. Ayrıca özelleştirme seçeneklerinin farklı bilgisayarlar arasında senkronize olabilmesi sık kullanılanlar, şifreler, formlar gibi pek çok doldurulması gereken bilginin tüm cihazlarınızda aktif olarak kullanılabilmesini sağlıyor.

Herhangi bir çökme ya da yavaşlık sıkıntısı olmayan Firefox`un özellikle son sürümlerindeki JavaScript ve HTML5 desteğinin gelişmesi de dikkat çekenler arasında yer alıyor.

Firefox`un Öne Çıkan Özellikleri:

Düzenlenebilir Sekmeler
Gruplanabilir Sekmeler
Firefox Sync ile Senkronizasyon
Firefox Butonu
Geliştirilmiş Güvenlik
Çökme Koruması
3D Web

Mozilla Firefox 25.0

Mozilla Firefox; güvenli, hızlı ve binlerce eklenti ile dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz alternatif ve bir internet tarayıcısı. Mozilla Firefox web tarayıcısı bünyesinde bir açılır pencere engelleyicisine sahiptir yani rahatsız edici pop-up reklam pencerelerinden korunursunuz. Sekmeli yapısı ile gezintiyi kolaylaştıran Firefox, hem arama kutusundan hem de adres çubuğundan İnternet’te doğrudan arama yapabilmenize olanak sağlıyor.
Türkçe desteği de bulunan Mozilla Firefox internet tarayıcısı kullanıcılara güvenli ve hızlı bir Web deneyimi sunuyor. İnternet’te gerçekleştirdiğiniz işlemleri gizlemenizi kolaylaştıran basitleştirilmiş gizlilik denetimlerinin yanı sıra bir web tarayıcı olarak çevrimiçi geçirdiğiniz süreyi en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak daha pek çok özellik içerir.
Firefox programının Windows, Mac, Android ve Windows Phone sürümlerinden istediğinizi indirebilirsiniz.

Mozilla Firefox 25.0 indir

Mozilla Firefox Linux

Mozilla Firefox bugüne kadar geliştirilmiş en etkin, en hızlı ve en donanımlı ağ tarayıcısıdır. Firefox, Mozilla’nın yeniden tasarlanmasıyla Netscape Gecko üzerinde XUL kullanıcı arayüz dili ile hazırlanmış olan açık kaynaklı bir yazılımdır.

Mozilla Firefox Linux indir

MozBackup İndir

MozBackup yazaılımı ile mozilla`ya ait (  Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Mozilla Sunbird, Flock, SeaMonkey, Mozilla Suite, Spicebird, Songbird ve Netscape ) programların ayarlarını kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Mozilla Programları Yedekleme Paketi yedekleme dosyasına eklenmesini istediğiniz öğeleri seçebilir ve yedek dosyasına şifre koyabilirsiniz.

MozBackup Özellikleri:
 – firefox, thunderbird, seamonkey ve diğer uygulamaları yedekleyebilir
 – firefox eklentileri, çerezler, tarayıcı ayarları, internet geçmişi, yer imleri, sertifikalar, indirme geçmişi`ni yedekleyebilir.
 – e posta ayarlarını yedekleyebilir
 – yedekleme dosyalarını sıkıştırabilir
 – yedekleme dosyalarına şifre ekleyebilir
 – yedek dosyalarını geri yükleyebilir
 – kaydetme konumu belirlenebilir
 – yedeklenmesi istenen öğeleri seçme imkanı sunar
 – türkçe dil desteğine sahiptir. türkçe yamayı indirebilmek için buraya tıklayın.

Desteklenen Mozilla programları:
 – firefox
 – thunderbird
 – sunbird
 – flock
 – postbox
 – seamonkey
 – mozilla suite
 – spicebird
 – songbird
 – netscape
 – wyzo

MozBackup indir

Metaproducts Mozilla Firefox Plug-in 1.1.8 İndir

MetaProducts Mozilla FireFox Plug-In 1.1.8 Bu eklenti; MetaProducts tarafindan uretilen ve kullanan herkes tarafindan bircok ozelligi ile begenilen, Download Express, MassDownloader indirme yoneticilerinin, Mozilla Firefox 1.x (1 ve uzeri) versiyon, Netscape 8.x (8 ve uzeri) internet tarayicilara uyumlu calismasini saglamaktadir.Ayrica yukarida adlari verilen internet tarayicilarin sag tiklama menusune “Download Express ile indir” seceneginin konulmasini sagliyor.Bilindigi uzere Mozilla Firefox un kendi icinde bir indirme yoneticisi mevcut, fakat dosya indirdiginiz bazi sunuculardan kaynaklanan kesilme, indirmeye ara verme sonrasi tekrar baslatma halinde olusan sorunlarin cogunda bu indirme yoneticisi yetersiz kalabiliyor.Bu gibi sorunlarin cogunun onune Download Express in becerikliligi ile gecilmis oluyor.ONEMLI NOT :Bu eklentiyi Mozilla Firefox ve Netscape internet tarayicilariniz ile kullanabilmeniz icin sisteminizde Download Express veya MassDownloader programlarindan birisinin kurulu olmasi gerekmektedir. indirturkceprogram.com Notu = MetaProducts Mozilla FireFox Plug-In 1.1.8 programini sabit diskinize indirme yaptiktan sonra sistem guvenligi icin antivirus yazilimlari ile test yapiniz. indirturkceprogram.com MetaProducts Mozilla FireFox Plug-In 1.1.8 program gelistiricisi olmadigi icin sorumluluk kabul edemez. Ayriyetten MetaProducts Mozilla FireFox Plug-In 1.1.8 yazilimi hakkinda daha detayli bilgiye ulasmak yapimcisi ile iletisime gecebilirsiniz. Program Gelistiricisi –

Metaproducts Mozilla Firefox Plug-in 1.1.8 Türkçe İndir

Mozilla Firefox İçin Yorum Yap