İngilizceden Türkçeye Çeviri

9.03
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz - Bedava
  • İşletim Sistemi Windows XP/Vista/7/8
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 2.2 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 28

türkçe ingilizce program

İngilizceden Türkçeye Çeviri Programı Türkçe İndir

Turing Translator Program Açıklaması
İngilizceden Türkçeye ve Türkçeden İngilizceye sözcük ve tümce çevirisi yapabilen bir yazılımdır. Kullanıcılara tümüyle ücretsiz sunulmakta ve günden güne geliştirilmektedir. Çalışma mantığı diğer çeviri yazılımlarından biraz farklıdır.

Tümce çevirisi yapabilmek için yazılım veritabanında hazır hikayeler barındırmaktadır. Bu hazır hikayeler içerisinde geçen binlerce tümce sayesinde de İngilizce ve Türkçe tümce çevirilerini başarılı biçiminde yapabilmektedir.

DarkBASIC 1.13

Bu program DirectX gücü ve BASIC basitliğini bir araya getirir ve yeni başlayanlara gelişmiş programlar oluşturma imkânı sağlar. DarkBASIC; 3 boyutlu nesneleri, resim, ses, müzik, konuşma ve animasyon ile başa çıkan gelişmiş bir DirectX motorunu temel alır. DarkBASIC; neredeyse her işlem için kullanabileceğiniz bir araçtır. Bu güncelleme çeviri mimarisi eklentisi ve hata düzeltmeleri içerir.
Not: Kayıtlı olmayan sürüm aşağıdaki sınırlamaları içerir:
Media menüsü devre dışı bırakılmıştır; 10,000 satır kod sınırına sahip olursunuz; içerik hassas yardım mevcut olmaz; uygulama 3DS model dosyalarını yükleyemez ve nesne sayısı olarak sınırlanmıştır. Tek başına çalışan çalıştırılabilir dosyalar bir DarkBASIC logosu içerir. Buna ilave olarak uygulama model, resim, doku, müzik parçası ve ses efektlerinin hepsini içermez. –

DarkBASIC 1.13 indir

GtkSözlük2

GtkSözlük2 bir sözlük programıdır. Sonunda bulunan iki rakamı GTK sürüm iki kullanılarak yazıldığı anlamına gelmektedir. İlk yazılan sürüm GTK sürüm bir kullanıldığı için güncel dağıtımlar ile kullanılmasında bir çok sorun yaşanması sebebiyle yeni sürüme yükseltilmiştir. Sadece İngilizceden Türkçeye çeviri yapmaktadır. Veri dosyaları 36000 kelimeden oluşmaktadır. Bir çok işletim sistemi ve dağıtım altında hazır paketleri bulunmaktadır. Bir çok farklı işletim sisteminde, farklı bir çok sürüm, bir çok geliştirici arkadaş tarafından destek bulmuştur. Tüm destek olan arkadaşlara teşekkür ederim. GPL lisansı altında dağıtılabilir. Kaynak kod veri dosyalarını içermez kaynak kod paketlerinden kurulum yapmanız durumunda veri dosyalarını slackware paketleri içinden alabilirsiniz.

GtkSözlük2 indir

Wordweb İndir

Wordweb ücretsiz bir İngilizce’den İngilizce’ye bir sözlüktür. ingilizceden ingilizceye sözlük programı istenen kelimenin anlamını, eş anlamlısını, okunuşunu, yakın anlamlı sözcükleri bulabilen ücretsiz ve etkili bir ingilizce ingilizce sözlük programı.
 
Sözlük ve Çeviri Programı, 150.000`den fazla kök kelime ve 120.000 eş anlamlı seti içeren programın ayrıca gelişmiş ve ücretli sürümü de bulunuyor.

Wordweb indir

İngilizceden Türkçeye Çeviri İçin Yorum Yap